Pożyczki dostępne przez 365 dni w roku

2 Replies

Porady

Zdarza się, że pieniądze są nam niezbędne w najmniej oczekiwanym momencie. Często w takiej sytuacji musimy się posiłkować kredytem, co oczywiście w żadnym wypadku dziwić nas nie może. Sęk w tym, że na kredyt w banku nie zawsze możemy liczyć, a jeśli nawet to niestety akceptacja wniosku wraz ze złożeniem wszystkich niezbędnych dokumentów często trwa kilka dni lub dłużej. Jeśli nie możecie tyle czekać, warto zastanowić się nad tym, co zrobić, aby dodatkową gotówkę zdobyć znacznie szybciej. Wydaje się, że dobrym, a nawet bardzo dobrym rozwiązaniem będą tutaj tak zwane chwilówki, które dostępne są przez 365 dni w roku.

Szybka akceptacja

W pierwszej kolejności trzeba odnieść się tutaj do tego, że wniosek pożyczkodawcy jest analizowany w mgnieniu oka, co oznacza tylko tyle, że nieraz akceptacja lub też jego odrzucenie następuje już po kwadransie. Wszystko dlatego, że w tym przypadku większość parabanków nie potrzebuje do zbadania zdolności kredytowej zaświadczenia o wysokości dochodów pożyczkodawcy.

Pożyczka w weekendy

Banki mają to do siebie, że działają tylko w określonych godzinach pracy swoich oddziałów. W przypadku parabanków godziny udzielania pożyczek są tu elastyczne, a to dlatego, że wnioski są tutaj składane za pośrednictwem sieci. Dlatego też często nie ma problemów nawet z tym, aby pieniądze na naszym koncie znalazły się nawet w weekend. Jeśli już to jedyną przeszkodę może stanowić bank, który nie zaksięguje skierowanego na nasze konto przelewu.

2 comments

  1. Kamila

    To zależy, gdzie mamy konto. Jeśli w innym banku, niż jedno z kont firmy pożyczkowej to raczej w weekend do nas nie dotrą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *